Ціни у національній валюті

29.11.2012 19:27   -
Автор:

Продаж чи-то покупка квартири, автівки, техніки. Ще не так давно на цю групу товарів у рекламних оголошеннях ціни вказувалися частіше у доларах чи-то євро. Та іноземну валюту далеко не усі люди мають на руках. Та і її курс по відношенню до гривні пам*ятає не кожний.
Та відсьогодні контролювати коливання валюти покупцям та продавцям не потрібно. Бо в Україні набули чинності зміни до закону "Про рекламу". Там прописано : усі ціни на товари та послуги мають вказуватися лише в гривні. Головна мета цих змін — стабілізація та посилення національної валюти України.

Тетяна харків'янка

-Мы ж на Украине живём. В Америке в гривне ж не указывают.

Галина харків'янка

-Конечно же на Украине должна быть своя валюта и поэтому расплачиваться только лишь гривней.

Та дехто цю новину сприймає з гумором.

Андрій харків'янин

-У меня возле дома колбаса только в долларах указана. Теперь всё так будет сложно для меня.

Та от без всіляких жартів для ріелтерів, які продають нерухомість, таке доповнення до закону "Про рекламу" матиме деякі складнощі.

Ольга харків'янка

-Они, конечно, в панике сейчас пребывают потому что когда они выставляют эту цифру — люди в начале останавливаются и долго начинают размышлять, что же это за цифра. Это дороже или дешевле? Это переходный период, может, это установится и будет нормально.

Та закон є закон. Тож у свіжих газетах — вже відреагували на це нововведення. У оголошеннях про продаж квартир — ціну вже вказують у гривні. А от у інтернет-об*явах — поки вартість автівок чи-то домівок пишуть, по-старинці, в умовних одиницях. Але це може мати наслідки.

Станіслав Шевченко юрист

-Законодатель предусмотрел за это отвественность: либо в стоимости 5-ти кратного от стоимости размещения рекламы. Либо если стоимость размещения рекламы не возможно установить, то уполномоченный госорган в сфере защиты прав потребителей имеет право наложить штраф до 300 необлагаемых минимальных доходов граждан.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия