Чисті узбіччя та відремонтовані дорожні об’єкти – у Харкові продовжуються роботи з прибирання після зими

31.03.2023 13:33   -

У Харкові тривають роботи з весняного благоустрою у різних районах мегаполісу.

Так от працюють на берегових лініях: бригади комунального підприємства “Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації” прибрали від сміття, впавших гілок і дерев ділянку біля річки Немишля.

Крім того, проводяться ремонтні роботи дощоприймальних та оглядових колодязів по вулиці Клочківській, вулиці Полтавський Шлях, вулиці Ромашкіна, вулиці Холодногірській. Прочистили дощеприймальні колодязі по вулиці Отакара Яроша та 23 Серпня. Також промили ділянки зливостоків та прочистили оглядові колодязі по вулиці Благовіщенській, вулиці Клочківській, вулиці Плеханівській.

На підприємстві звітують, тільки за попередню добу бригади прочистили 120 метрів погонних зливостоків та поперечних підключень, 32 оглядових і дощоприймальних колодязів від сміття та мулових відкладень, а також відремонтували 8 дощоприймальних та оглядових колодязів. І робота триває.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Слідкують і за чистотою узбіччя. Так бригади комунального підприємства “Шляхрембуд” прибирають сміття з проїжджої частини вулиць і доріг міста. Більше того, продовжують виконувати роботи з нанесення дорожньої розмітки, зокрема працюють на Харківському шосе. Підприємством задіяно 133 одиниці техніки та 145 працівників для роботи у всіх частинах мегаполісу.

Приводять до ладу і світлофорні об’єкти, ремонтують огородження, відновлюють і замінюють електричні кабелі, а також встановлюють нові та замінюють існуючі дорожні знаки. У КП “Харків-Сигнал” звітують: роботи тривають регулярно у різних районах міста.

ОСТАННІ НОВИНИ