Чтобы не спутать аллергию с ОРЗ, медики советуют поспешить к доктору

31.10.2019 13:00   -
Автор:
Чхання, закладеність носу, кашель, свербіж шкіри та сльозотеча — традиційні симптоми гострих респіраторних захворювань чи навіть грипу. Але це не завжди так, зазначають медики. Причиною недомагання може бути і алергія. Адже її ознаки і ознаки застуди, кажуть, дійсно схожі, от тільки різниця в часі тривалості недугу. 
 
Зазвичай прояви застуди не довготривалі і, як правило, вони проходять через 10-14 днів. Натомість симптоми алергії можуть тривати і два, і три, і чотири тижні. Більше того, важливим показником для діагностування алергії є температура. При вірусних або бактеріальних захворюваннях, зазвичай, вона піднімається вище за 37.5 градусів, натомість при алергії її показники рідко піднімаються вище 37. 
 
Лікарі застерігають і від холодової алергії, що найчастіше проявляється саме у цю пору року, коли настають морози. Бо така алергія – це нішо інше як негативна реакція організму на дію низької температури, холодного вітру, води чи повітря. І це, кажуть, цілком  небезпечне явище, бо, мовляв, холодова алергія не зустрічається у здорових людей, а тому може бути проявом якоїсь хвороби.  
 
Холодова алергія ще називається холодова кропив'янка. Часто виникає у пацієнтів на вулиці.  Для діагностування холодової алергії потрібно прикласти кубик льоду до відкритої ділянки тіла та потримати 15 хв та подивитись на реакцію. Інколи холодову алергію плутають з набряком пальців при холоді. Це може бути ознакою якогось аутоімунного захворювання, тому для діагностики варто звернутися до лікаря. 
 
Тож аби не сплутати алергію з іншими захворюваннями, необхідна точна діагностика лікаря. Тож якщо з’явився хоча б якийсь симптоми, слід звернутися до фахівців. Адже своєчасно розпізнати недуг та розпочати лікування, значить скорше одужати, запевняють медики. Тому радять не займатися самолікуванням.