Чому бюджет Харкова витрачає кошти на комфорт харків’ян. Аргументи мера Ігоря Терехова (відео)

20.03.2024 19:48   -

Вхід для харків’ян до зоопарку, як було і заплановано ще до війни, залишиться безоплатним. Про це заявив міський голова на зустрічі з колективом однієї з харківських кондитерських фабрик. Рішення не змінюватимуть. І після війни вхід також буде безоплатним, але по картці харків’янина. Поки ж у зоопарк вхід вільний для всіх.

Якщо акцентувати увагу на стратегію Харкова на цей рік, то каже Ігор Терехов, бюджет 2024 року формували з урахуванням виключно гострих та актуальних статей. В топі – допомога війську, соціальні програми та відбудова розбомблених ворогом житлових будинків.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми за 2022 рік побудували-відбудували 200 будинків, які були розтрощені. У минулому році – 57 будинків . І сьогодні плануємо більше 160 будинків теж відбудувати. Це теж величезні кошти. Але ми розуміємо, що сьогодні це потрібно. Це потрібно, бо 150 тисяч мешканців міста Харкова сьогодні без даху над головою. Їм ніде жити. Тому ми будемо і надалі відбудовувати. Це теж пріоритет. Крім цього, хочу сказати, що ми зберігаємо безкоштовний проїзд у метрополітені, трамваях, тролейбусах, муніципальних автобусах. Так, ми витрачаємо величезні суми, але це сьогодні необхідно, бо це соціальний напрямок – направленість бюджету. І дуже багато людей не мають де працювати. Дуже гарно, що у вас є де працювати і є заробітна платня, а є люди у яких нема коштів, тому ми їх теж підтримуємо. Безкоштовний проїзд робимо і робимо безкоштовне харчування. І сьогодні у нас за рік безкоштовного харчування ми надали 10 мільйонів порцій.

Незважаючи на складні часи Харків намагається робити все можливе, наголосив мер, щоб місто жило, працювало, навчалося та розвивалося. Тому завдання номер один для всіх рівнів влади – закрити небо над Харковом від російських ракет та безпілотників. Щоб харків’яни могли жити і працювати у відносній безпеці.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дякую, що ви працюєте, що ви у Харкові, за те, що ви робите. І дуже приємно, що незважаючи на війно, ми всі разом і всі працюємо для того, щоб місто жило. Це головне.

ОСТАННІ НОВИНИ