Центр обслуживания налогоплательщиков в Змиеве

30.05.2012 22:52   -
Автор:

Швидкість, прозорість та відкритість. Саме за таким принципом працюватиме новий Зміївський центр обслуговування платників податків.

Ольга Гапон,  начальник Державної податкової інспекції Зміївського району:

-То что раньше плательщики получали по разнім кабинетам налоговой инспекции, бегая взад-вперёд сейчас они будут получать в одном месте, т.е. прийдя в сервисный центр налогоплательщик получит весь спектр предоставляемых услуг.

Сучасний ремонт, на стінах — безліч інформаційних стендів. У центрі три зали — розраховані під окремі процедури. Прийом звітності, консультація та видача дозвільних документів. В холі працюватиме модератор, який допоможе зорієнтуватися. Прийматимуть тут з дев*ятої ранку до восьмої вечора і навіть по суботах. Усе це допоможе уникнути великих черг. Особливо в період складання звітності, коли в день до податкової звертається понад сотню чоловік.

Дмитро Тимошенко,  приватний підприємець:

-Тут каждое окошко подписано,  значительно понятнее будет, даже для тех, кто не знает, там когда заходил — не знаешь куда обратиться, если заняты, то и не каждый ответит собственно говоря, здесь визуально видно куда двигаться, время работы и всё остальное

У центрі облаштовані робочі місця для  платників  податків — це комп"ютери з виходом до Інтернету, та програмним забезпеченням для податкової звітності. Це подарунок центру від депутата Харківської облради Євгенія Мураєва. Каже, такий сервіс полегшить взаємодію підприємців та податкової служби.

Євгеній Мураєв,  депутат Харківської обласної ради:

-На сегодняшний день центр выглядит, мне кажется, весьма достойно, по-европейски , поэтому это уже победа, первый шаг навстречу к нашим налогоплательщикам. Я думаю самое важное это формирование новой культуры общения между фискальными органами и предпринимателями.

За словами Євгенія Мураєва,на рівні району прийняли спеціальну программу. Завдяки ній має знизитися фіскальне навантаження та мінімізуються перевірки. Все це сприятиме зростанню та розвитку бізнесу. Наступне нововведення — видавати підприємцям безкоштовно електронні ключі, аби вони могли подавати звітність не виходячі з дому.

Анастасія Полякова, Сергій Перець, Харьковские Известия.