Бывший глава облсовета Василий Салыгин снова рвется в политику

19.10.2012 19:01   -
Автор:

Мешканці селища Артема, що в Комінтернівському районі вийшли на пікет. Вони проти дій колишнього голови облради Василя Салигіна. Проти людини, яка вісім гектарів парку Артема, будучи при владі ще за часів губернаторства Арсена Авакова, відрізав собі в приватні володіння. І позбавив їх єдиного в їхньому мікрорайоні місця відпочинку.

Ірина місцева мешканка

-Он сделал чудовищный, ужасный акт по отношению к посёлку Артёма, по отношению к людям, по отношению к Коминтерновкому району. Уничтожено очень много гектаров земли, деревьев уничтожено.

Раїса Сизова пенсіонерка, місцева мешканка

-Там какие берёзы. Там какая аллея была прекрасная. Всё вырубили, всё перекаверкали. Салыгин и Аваков это одна банда! 

Василь Салигін

-Я люблю каждого из вас, дай Бог вам самого хорошего, счастья вам и добра.

З такими завченими фразами він приходить до людей. Але Василь Салигін забув про те, що зробив і знову пішов у народ. На небагаточисельні зустрічі він та його команда заманює людей чим тільки може.

Наталія місцева мешканка

-Когда на девятиэтажках были они выслали свою команду. Чашки свои раздавали, флешки, конфеты.

-Уважаемые избиратели сегодня на встрече с кандидатом в народные депутаты Василием Салыгиным при подтверждении прописки можно получить безвозвратную флешку.

Йому про дах, що тече. Він у відповідь свій автограф. Його питають про невиконані обіцянки, він знову розчерк на агітаційній листівці. Обійняв, поцілував, автографи роздав. Так  проходять зустрічі з Василем Салигіним. І знову на новій зустрічі історія повторюється.

-Поможете? Вы же влиятельный человек? Позвоните? .

А ось з тими, хто незгоден з думкою Василя Салигіна його команда розбирається не церемонячись. У бій ідуть кулаки. Навіть після чисельних прохань людини про допомогу, помічники Салигіна не зупиняються.

-А.. ааа… помогите, люди убивают. Я задыхаюсь. А… ааа… Открой машину.

А Салигін, не зупинивши бійку, просто їде.

І знову за відпрацьованою схемою — обіцянки, флешки та жодної відповіді на запитання, що цікавлять харків'ян.

Ігор Бескровний кореспондент

-Колись він вже балатувался за мажоритарною системою від Фрунзенського району. Тоді люди йому повірили. Але після того, ставши народним депутатом, Василя Салигіна тут практично ніхто не бачив.

Людмила  місцева мешканка

-Я хочу услышать отчёт о его работе. То что я там получила листовку, то там написаны общие фразы, но конкретных дел я не знаю.

Анатолій місцевий мешканець

-Вот я помню, что Салыгин. Вот если бы я в лицо его видел, я бы мог сказать или хорошее или плохое. Я его в лицо не помню.

Антоніна місцева мешканка

-Кто он и чем он занимается я не знаю.

Хто ж він такий цей Салигін? 2006-2008 — голова Харківської обласної ради, достроково знятий депутатами з посади за не вміння працювати.

-Кількість депутатів, які проголосували за звільнення Василя Салигіна за звільнення з голови Харківської облради 118, проти 5, утрималось — 2. На підставі результатів підрахунку голосів таємного голосування про звільнення Салигіна з посади головы Харківської обласної ради вважати Салигіна Василя Вікторовича звільненим з посади голови Харківської обласної ради. Голосували: За-118, проти-5, утрималось-2.

Член Партії регіонів, теж колишній, виключений з її лав після гучного скандалу. Регіоналка Інна Богословська на сайті "Ліга-net", так коментує ті події.

Інна Богословська народний депутат України

-При Салыгине стал культивироваться вождизм. Это то, чем болели после "оранжевой революции" все ее лидеры. Кроме того, — отсутствие внятной позиции или ее двусмысленность по ключевым принципам идеологии Партии регионов.

Небагатьом відомий і той факт, як ще в лихих дев'яностих Василь Салигін зароблял свої капітали. Він скуповував за безцінь приватизаційні сертифікати і викуповував підприємства регіону за копійки.

Але бажання мати владу над усе. Тепер Василь Салигін самовисуванець в іншому районі по 173 виборчому округу.

Юрій Алістратов місцевий мешканець

-Мы сейчас в Коминтерновском районе пусть хоть один человек покажет, что он сделал? Только раздаёт по 100 гривен, чтобы за него голосовали, но это не спасёт его. Мы настроены категорически против него.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковске Известия