Бути кращими не лише у навчанні

12.03.2013 22:14   -
Автор:

На Балаклійщині, завершили реконструкцію футбольного стадіону і готові приступити до відновлення районного центру водного спорту. Басейн, що був побудований у сімдесятих роках минулого сторіччя, зараз знаходиться в аварійному стані, і його необхідно ремонтувати негайно, впевнені у райдержадміністрації. Проект перебудови спортивного комплексу вже подано на розгляд до Харківської обласної адміністрації.

Іван Стовбовий голова Балаклійської районної державної адміністрації

— У нас готовый рабочий проект – реконструкция плавательного бассейна Балаклейского дворца спорта проектной мощностью 5,4 миллиона гривен. Конечно он предусматривает не только восстановление его в том первозванном виде, который был, так сказать, сорок лет назад. Это будут использованы современные, европейского уровня строительные материалы. И самое главное, там, так сказать, будет полностью изменена чаша, изменена конструктивная часть, которая к сегодняшнему времени находится в аварийном состоянии и, к большому сожалению, мы уже два года не можем его использовать для проведения уроков плавания, работы секций, спортивных соревнований и так далее.

Ремонт басейну поки у планах, а ось нова свердловина для постачання води — вже реальність. Станція, каже голова Балаклійської районної державної адміністрації, повинна запрацювати вже цьогорік, під час сезону польових робіт.

Іван Стовбовий голова Балаклійської районної державної адміністрації

-В прошлом году получили средства из Областного совета, на скважину поселка Савинцы нашего Балаклейского района. И эта скважина пробурена, и, надеемся, в этом году она будет сдана в самое ближайшее время в эксплуатацию.

Вкладають у районі кошти і у медицину. Десяти мільйонів гривень з державного бюджету були витрачені на нове фізіотерапевтичне обладнання та сучасний флюрограф для районної лікарні. За всю історію незалежної України, згадує голова району Іван Стовбовий, це найкрупніше капіталовкладення у розвиток Балаклійщіни.

Наталя Сіромаха