Бригады скорой помощи Харькова обеспечены всеми необходимыми медикаментами

12.04.2012 23:21   -
Автор:

Тисяча триста разів на добу. Стільки віїздів у середньому роблять машини швидкої. Кожна бригада складається з лікаря, фельдшера та водія. Перед відправкою відбувається обов"язкова процедура. Перевірка валізи з медпрепаратами. Тут все повинно бути точно, як у аптеці.

Світлана Мороз, фельдшер карети швидкої допомоги:

-Как гипотензивные и обезболивающие, кровоостанавливающие и спазмалитики всё у нас есть, всем полностью оснащён чемодан. И шприцы и бинты, спирт и перекись, и аммиак, вата стерильная, которая находится в отдельных пакетиках .

Віктор Забашта, заступник головного лікаря Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова:

-Все препараты, которые необходимы для оказания помощи они все в выездных кейсах как есть так и будут. Кроме того город даёт нам "метализе", "арикстру" т.е. препараты для кардиологии, это по соответсвующим программам дорогостоящие медикаменты .

Щодо витратних матеріалів таких як бинти їх теж вдосталь.

Олена Ковальова, головний лікар Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова:

-Получили большое колличество бинтов, ваты. Бинты стерильные так и не стерильные. Колличество бинтов по разным наименованиям и размерам они исчеслялись тысячами и не одной, двумя, а десятками .

За статистикою чверть викликів завершуються звичайною перевіркою тиску. Але в інших випадках вартість медпрепаратів під час одного виїзду швидкої державі коштує від трьох гривень до дев"ятнадцяти тисяч. Це у тому разі якщо пацієнту знадобиться провести процедуру з розчинення тромбу у кровоносних судинах.  Впевнетись у наявності медпрепаратів ми мали змогу у першому ж екіпажі.

Олександр Мірошниченко лікар карети швидкої допомоги

-Плановый вызов был. Обратилась женщина — 47 лет с диагнозом гипертоническая болезнь. Мы обслужили вызов, было проведено лечение. Состояние больной улучшилось. Применялась серно-кислая магнезия, применялся анальгин. Всё это разводилось в физрастворе, всё это вводилось внутривенно. На данном этапе, для данной больной это было достаточно.

Після надання допомоги, лікарі швидкої відразу про це повідомляють у диспетчерский центр. За допомогою  стільникового зв"язку.

Володимир Кулік, лікар карети швидкої допомоги:

-На мобильный телефон, который находится у каждой бригады поступает вызов в виде сообщения, потом перезванивает диспетчер, сообщает место выезда. Как правило ближайшей машине отдаётся вызов и в течении 10 минут доезжает до точки, до контрольной точки

Загалом у Першій столиці працює дев"яносто карет швидкої допомоги. У часи пік працюють повним складом, вночі сімдесять відсотків.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия