Болельщики развлекаются

09.06.2012 08:38   -
Автор:

Перший матчевий вечір на Харківській фан-зоні зібрав близько десяти тисяч вболівальників.  Але на ранок всі ті хто вчора дивилися перші матчі Євро чемпіонату до пізнього вечора — знову на площі Свободи.

Сергій Литвинов ,комендант фан-зони:

-Чрезвычайных происшествий зарегистрировано не было. Никаких драк, конфликтных ситуаций не было. Люди смотрели футбол, каждый расслаблялся как мог.

Тео Пау, вболівальник:

-Жодних проблем від голандських вдолівальників не буде. Я хочу запевнити, ми дуже дружелюбні любимо танцювати та співати.

Денс Тіммєрменс ,вболівальник:

-Ці пісні про нашу команду. Про те, що ми найкращі. Мелодії змінюються, текст  теж трохи різний Але зміст однаковий про те, що ми найкращі.

Євген ,вболівальник:

-Я думаю футбол объединяет. По дороге сюда мы видели болельщиков Голландии и Дании, которые фотографировались между собой. Поэтому футбол объединяет, спорт объединяет.

Олександр, вболівальник:

-Действительно очень интересно везде. Организация довольна интересная.

Патрік ,вболівальник:

-Харків чудове місто. Нам все до вподоби, дуже подобається, весело, святково.

Голландцям так сподобалася у Першій столиці, що вже у перший день чемпіонату вручили керівництву харківської мерії лист-подяку за гостинний прийом і пообіцяли навідуватися до Харкова і після чемпіонату. Харків’яни не проти зустрітися знову як на вулицях Харкова, так і на футбольному полі.   

Олександр Нечипоренко, директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Харківської міської ради:

Я хотел бы поприветствовать всех от имени Харьковского городского головы Геннадия Кернеса, пожелать приятного пребывания здесь на этом чемпионате. … В финале Украина Голландия.

І голландські, і датські вболівальники мріють, що їх команда зробить їм подарунок і переможе у матчі, але який би ні був результат головний подарунок фанати футболу вже отримали – Євро чемпіонат з футболу розпочався.