Более 60 000 жителей области потеряли право на начисление субсидии

07.09.2017 13:19   -
Автор:
При нарахуванні комунальної знижки враховуються прибутки людей не за чотири, а за два квартали. Прибутки тих, хто не працює, враховуються у розмірі двох прожиткових мінімумів. Соціальні норми споживання газу знижено. А комунальні борги, які більше за триста сорок гривень, позбавляють права на субсидію. За цими новими правилами комунальну знижку вже отримали сотні тисяч домогосподарств Харківщини, повідомляють у профільному відомстві. 
 
Юрій Шпарага директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА 
 
На сегодняшний день 453 тысячи домовладений в Харьковской области обработаны. Это те, кто имел право получать субсидии, в автоматическом режиме начисления произведены. Из этого списка выпадает 61 тысяча населения, это те граждане, которые утратили право на получение субсидии. 
 
Втратили через різні причини. Хтось здійснив покупку, вартість якої – більше п'ятдесяти тисяч гривень, хтось почав заробляти більше. Так чи інакше, через комунальні борги, всупереч прогнозам експертів, субсидію втратила мала частина її колишніх отримувачів. 
 
Юрій Шпарага директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА 
 
Было 120 тысяч домовладений, которые с долгами закончили прошлый отопительный сезон. По постановлению граждане, которые имеют долги за два и больше месяца, не имеют права на субсидию. Они должны были на протяжении 2 месяцев или погасить эти долги или реструктуризировать их с коммунальными предприятиями. На сегодяшний день таких граждан с долгами у нас осталось 10 тысяч. Я думаю, что к первому сентября, мы подобьем статистику, эти граждане получили право по-новому получать субсидию. 
 
Статистика не остаточна, зазначають у Департаменті соціального захисту, і вона може змінюватись вже в період опалювального сезону.