Более 35 000 маленьких харьковчан посетят ёлку мэра во Дворце Спорта

27.12.2019 13:05   -
Автор:
Подорож до чарівної країни, країни казки, любові та добра. В таку поринули маленьки харків'яни, яких запросили до Палацу спорту на ялинку Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Для мюзиклу "Спляча красуня" створили рухливі декорації та світлові проекції, використали фонтани. Новорічну казку готували близько пів року. У постановці задіяли близько 400 артистів театру "Мадригал", студії "Старий цирк", творчі колективи міста. За сюжетом, у казковому королівсті дві сестри. Які одного дня закохалися в одного принця. Що і стало приводом для сварки. У одній з сестер з принцем народилася донечка, яку назвали Авророю. Друга сестра, Малефісента, прийшла на оглядини, аби помиритися зі своєю сестрою, проте була не прийнята.
 
Тож зла Малефісента  наклала закляття на принцесу Аврору, яке може зняти тільки справжня любов. Все повинно статися у день шістнадцятиріччя юної принцеси. 
 
А ось прогулюючись по зимовому лісу, Аврора знайомиться з принцем, що вийшов на полювання. Було достатньо одного погляду, аби виникла любов. І наче закляттю не судилося збутися як тільки-но в розарії королівста не розквітли червоні троянди.
 
Принцеса Аврора засинає. Проте принц знаходить її та його поцілунок звільняє її від чар злої Малефісенти. Та і самі дві сестри, які раніше ворожували, миряться і в королівстві настає мир та спокій.
 
Не обійшлося на святі і без Діда Мороза та Снігуроньки. Вони разом з малечею запалили вогні новорічної ялинки.
 
Ялинка міського голови – давня та добра традиція для Харкова. Мер Геннадій Кернес, який завітав на захід, подивився виставу, привітав дітей та їхніх батьків з прийдешніми Новим роком і Різдвом Христовим. 
 
Геннадій Кернес  Харківський міський голова
 
Дорогие дети, ребята, дорогие артисты! Я думаю, что сказка, которая удалась на славу, феерическая сказка про "Спящую красавицу". Про любовь, про дружбу, про добро – это всё, что должно окружать нас. Наших детей, наших родителей, наших близких. И мне очень приятно и почётно находиться сегодня здесь среди вас, чтобы поздравить вас с наступающим Новым годом и пожелать вам счастья, здоровья и исполнения ваших желаний. Давайте поприветсвуем наших артистов и скажем им спасибо за то, что они сделали такую красоту! Поздравляю вас всех с новым, наступающим 2020 годом и Рождеством Христовым! 
 
Цього року, з 23 по 30 грудня, новорічну виставу-мюзікл "Спляча красуня" безкоштовно відвідають 35 000 дітей від 1-х до 4-х класів. Кожен з яких отримає солодкий подарунок від мера. Та головне, це яскраві емоції та заряд позитиву від чарівної казки, зізнаються діти.
 
Поліна школярка
 
Мне очень понравилась эта сказка. Это было как-то не по-обычному, это было очень красиво и зажигательное – такое новогоднее! Появилось новогоднее настроение? Да! Даже ещё больше! 
 
Ілля школяр
 
Было очень интересно, было очень много яркого и необычного, новогоднего! Хочу поблагодарить нашего мэра за такой прекрасный подарок для нас, для детей! 
 
Кирило школяр
 
Были очень классные актёры, классное освещение. Было всё классно! Спасибо большое мэру! Всё очень классно! Костюмы просто шикарные, всё очень классно! 
 
Софія школярка
 
Мне очень понравилось, вот эта вот прекрасная, зимняя сказка и я смогла сюда попасть благодаря Харьковскому городскому голове Геннадию Кернесу. Хочу поздравить всех с наступающим 2020-м годом!