Благодійний Аукціон від Ірини Ромолданової на підтримку ЗСУ (відео)

19.09.2022 10:57   -

До благодійного проекту «Допоможемо по-чемпіонски!» приєдналася багаторічна лідерка національної збірної України з тхеквондо ВТФ, заслужений майстер спорту Ірина Ромолданова. Про це повідомляє спортивна редакція Харьковских известий.

Чотирьохразова переможниця чемпіонатів Європи, віце-чемпіонка світу, срібна призерка перших юнацьких Олімпійських Ігор, тріумфаторка літньої Універсіади, переможниця та призерка багатьох міжнародних змагань, неодноразова чемпіонка України з олімпійського тхеквондо виставила на благодійний Аукціон, який вона проводить на своїй сторінці в Фейсбуці, унікальний і доволі цікавий для шанувальників спорту лот! Всі зібрані кошти підуть харківським волонтерам, які допомагають та закривають нагальні потреби одного з підрозділів ЗСУ.

До речі, саме в цьому підрозділі нашу Батьківщину захищає та звільняє від окупантів і суддя міжнародної категорії з тхеквондо ВТФ, харків’янин Дмитро Манюхін!

Також в рамках Аукціону відкритий додатковий рахунок для бажаючих підтримати цей підрозділ нашого славетного війська будь-якою сумою від 10 грн і більше. Фінансові надходження з цього рахунку будуть додані до зібраних коштів з благодійного Аукціону.

Деталі у наступному сюжеті наших кореспондентів.