Благоустройство города продолжается

06.10.2012 17:06   -
Автор:

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-Мы сюда приехали, попробовали очень вкусную воду, но к сожалению здесь была не очень благоустроенная территория, хотя местные жители насколько возможно пытались поддерживать её в порядке, но мы включились в эту работу и постарались сделать всё, чтоб жизнь здесь была такой же комфортной как и в центре города 00:58

Так за місяць тут прибрали чагарники, сміття, територію розчистили. Старі дерева спиляли, висадили нові. Оновили й саме джерело. Першим після його реконструкції воду куштує депутат Харківської міськради Анатолій Денисенко. Бо знає, воду цю набирають мешканці чи не з усього Жихаря.

Олена Оніщенко місцева мешканка

-Сюда весь Жихарь приезжает набирать водичку,  потому что у нас здесь проблема с водой, с питьевой, колодцы засорены, водичка там тоже не годится,  в питьё непригодная, а здесь она всегда чистая, свежая, вкусная.

Також тут скрізь встановили лави, облаштували доріжки. А на додачу відкрили дитяче містечко із різноманітними гойдалками та каруселями і тенісним столом.

Поліна 9 років

-Здесь очень красиво, хорошая площадка для детей, для взрослых тоже хорошо, красиво там рисунки расскрасили всё так хорошо тут теперь.

Буде все добре і у Парку палацу культури Ілліча, що на Баварії. Його планують комплексно упорядкувати, повідомив депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко під час наради у парку. Люди ж раді підказати, що тут і як тут потрібно зробити.

Світлана молода матуся

-Не хватает лавочек, не хватает уюта, комфорта, для детей. Вечером освещения нет вообще, как тут можно гулять, потемнело всё — тёмная ночь, нет ни одного фонаря к сожалению.

Олена Безрук

-Он был очень хороший, очень уютный, мы сами гуляли здесь с маленькими детками, ну а сейчас конечно плачевное состояние. Здесь нужны хорошие руки и это всё окупится сторицей.

І руки знайшлися. Цьогоріч парк передали на баланс міста. А це означає, що в цього місця відпочинку з"явився нарешті господар, що дбатиме про парк.  

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-В первую очередь принято решение осветить парк. На сегодняшний день разработан проект реконструкции и в скором будущем у харьковчан будет ещё одно место рекреации и отдыха.

Перший етап реконструкції парку Ілліча закінчать за два місяці. Продовжити оновлення планують наступного року.
 
Саша 4 роки

-Сделайте нам красивый парк!

З такими проханнями та іншими наболілими питаннями мешканці ЧервонозавОдського та Комінтернівського районів ідуть до приймальні депутата міської ради Анатолія Денисенка. І жодне звернення тут не лишається без вирішення. Сам депутат міськради Анатолій Денисенко каже, двічі на тиждень він проводить особисті прийоми. Щоразу людей приходить все більше. І кожна проблема береться до уваги.
 
Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-Если у нас есть возможность решить самостоятельно эту проблему- мы решаем, чтобы дополнительно не загружать какие-то службы, смежные. Если у нас нет возможности решить самостоятельно вопрос, он требует сложного и системного подохода, как, например строительство канализации. Мы обращаемся и к проектным организациям, и помогаем людям пройти экпертизу.

Знаючи про таку допомогу, на прийом прийшла і Катерина Стєрхова. І не сама — з усією громадою. Пояснює — їхній мікрорайон Москалівка, забутий, і хвилює це не одну її.

Катерина Стєрхова мешанка буд.№11 по вул.Миргородській

-Наш район, у нас нет ничего, ни дорог, ни тротуаров, ни для детей всяких вот игровых площадочек, ничего.

Депутат Харківської міськради Анатолій Денисенко каже — цієї осені там облаштують територію. Встановлять лави, дитячі майдачники. Що не зможуть цьогоріч, запланують на дві тисячі тринадцятий. Адже зробити все одразу- неможливо. До того ж багато років у ЧервонозавОдському районі нічого не робилось. Люди це розуміють, сподіваючись на зміни.

Зінаїда Ведута пенсіонерка

-Я слышала о нем очень много хорошего, в городе очень много делается с его помощью. И мы это на лицо видим, приятней стало ходить по городу.

Відчули вже зміни і мешканці 841-го мікрорайону. І всі гуртом вийшли відзначили День дитинства, свято, яке влаштував для них депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко. Одні демонстрували трюки, інші — освоювали ігровий комплекс, грали в баскетбол та ганяли м'яча на новенькому футбольному полі.

Ліза 11 років

-Появилась площадка большая. Много скамеечек здесь поставили, есть где пообщаться.

Олександра 11 років

-Тут очень классно, мы тут гуляем часто, даже не ожидали, что будет такой праздник.

Дитячий комплекс з'явився на місці пустиру, це тепер тут всілякі розваги та спортивне приладдя, місця для відпочинку та асфальтовані доріжки.

Євген місцевий мешканець

-Очень сильно изменился район на самом деле. Начиная с тех же самых дорог, заканчивая детскими площадками. Очень нравится, тем более, очень часто делают праздники детские как сегодня.

Владислав 11 років

-Здесь очень прикольно сделали турники, баскетбольные кольца, футбольную площадку. Теперь тут нельзя поскучать, занятия разные есть.

Благоустрою та проведенню свята передувала копітка робота, розповідає депутат Харківської міськради Анатолій Денисенко.

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-Мы решили сделать разведку боем, провести несколько мероприятий, конкурсов, спортивных соревнований и понять нужно это людям или нет. И мы увидели невооружённым взглядом, что нужно, что наша работа приносит пользу, радость, приноситт удовольствие. Поэтому будем и дальше продолжать в том же духе, будем приводить впорядок наши дворы, наши микрорайоны и вконце концов наш Харьков не будет иметь ни одного двора, в котором бы не было места для нормального досуга.