Більше трьох тисяч звернень від городян отримали під час проекту «Фотоскарга меру»

14.12.2012 17:38   -
Автор:

Анастасія Полякова кореспондент

-Комунальні негаразди на фотознімках. Впродовж місяця городяни активно надсилали свої звернення. Та тепер проект "Фотоскарга меру" фінішує і вже підбивають підсумки. Та робота з вирішення комунальних проблем харків"ян на цьому не закінчується.

Ще один день — субота — залишається у городян аби надіслати звернення. Паралельно з цим в усіх районах міста ведеться виправлення недоліків, які відмітили харків"яни. Ось тут, по вулиці Морозова чотири стара тополя впродовж чотирьох років не давала спокою мешканцям будинку.  

Олег Білоборода мешканець будинку №4 по вулиці Морозова

-Это тополь, он очень хрупкий, когда высохнет, дерево погибло ещё четыре года назад, могло упасть на дом и разрушить дом, или людей кого-то убить. Жена моя в интернете посмотрела новости и узнала, что можно с фотожалобой обратиться.

Тепер тополю прибирають. Комунальники кажуть, поки погода дозволятиме виконуватимуть подібні роботи.

Денис Дорожкін заступник голови адміністрації Комінтернівського району

-На сегодняшний момент за этот месяц в администрацию Коминтерновского района поступило около 211 жалоб, 35 из них уже выполнены.

В цьому будинку по вулиці Ньютона сто сорок три мешканці взимку другий рік поспіль страждали — через розбиті вікна у під"їзд потрапляв холод. Тепер їх наново склять.

Алевтіна Логачова мешканка будинку №143 по вулиці Ньютона

-Окна застеклят, мы очень этого ждали! Я думаю, что станет теплее!

Вирішилася проблема і з розбитими сходинками біля під"їзду по вулиці Богомольця одинадцять. Цим не обмежилися і приводять до ладу і сам під"їзд. Відреагували моментально, каже заявниця.

Олена Мірошниченко мешканка будинку №11 по вулиці Богомольця

-По телевизору услышала, что можно отослать фотожалобу и отослали, покрасили вот фасад, вот коричневый, хороший, а то был такой облезлый, там рыжим был покрашен, ну и первый этаж, чтобы было красиво и хорошо и к Новому году получился как подарок.

Тетяна Цибульник голова адміністрації Жовтневого району

-Мы за лето очень почистили район и у нас по мусору, по свалкам очень мало обращений, у нас обращения по дорогам, обращения по кровлям, у нас обращения по ремонту подъездов.

Загалом було надіслано майже три з половиною тисячі різноманітних звернень. З них десять відсотків вже виконані.

Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради

-Те, що можна зараз зробити невиликим коштом воно з понеділка не припиняється, буде тривати, а те, що стосується великих затрат — це вже буде внесено в бюджет міста, який міська рада буде ухвалювати наступної середи.

Анастасія Полякова, Євген Карпенко, Харьковские Известия