Більше 30 пожеж сталося 27 серпня на Харківщині. Дані від рятувальників ДСНС

27.08.2022 10:04   -

За добу з 26 по 27 серпня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу. Загалом за добу рятувальники здійснили 46 оперативних виїздів.

Дві пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились в Ізюмському районі та 1 у Харківському. На 2 з них (що трапились на території Балаклійської та Дергачівської громад) підрозділи ДСНС не викликались. Пожежу у приватній господарчій споруді, що виникла о 21:58 на території Донецької громади, ліквідовано силами Андріївської місцевої пожежної команди о 22:49.

В результаті нічної ракетної атаки ворога на Харків (Київський та Основ’янський райони) пожеж не трапилось. Постраждала 1 особа. Крім того, через нехтування правилами пожежної безпеки на відкритих територіях та екосистемах трапилось 19 загорянь. Загальна площа горіння сміття, сухої трави, очерету та чагарників склала понад 7 га.

В результаті жвох побутових пожеж двоє людей отримали травми, 1 з них – 11-річний хлопчик. Перший випадок стався у селищі Близнюки Лозівського району на вул. Васильченка, 38. Там в результаті дії запалювання електричної природи зайнялась літня кухня на площі 35 кв.м., а 18-річний чоловік отримав опіки кінцівок. У другому випадку внаслідок необережного поводження з вогнем загорілась господарча споруда у селищі Малинівка Чугуївського району на вул. Чугуївській, 53. 11-річний хлопець отримав опіки нижніх кінцівок та був госпіталізований до опікового центру у м. Харкові. Площа пожежі склала 10 кв.м. Дані пожежі успішно і оперативно ліквідовані силами ДСНС.

Близько 12:00 трапилась пожежа у полі біля села Братениця Богодухівського району. Там горіла кабіна трактора та трава на площі 50 кв.м. Пожежа самоліквідувалась. Підрозділи ДСНС не викликались. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1950 року народження. Причина виникнення пожежі встановлюється. За добу піротехніки ДСНС ліквідували 7 ворожих вибухонебезпечних предметів.