Біля мерії захисники тварин влаштуваил пікет

10.12.2012 18:10   -
Автор:

Біля будівлі мерії — черговий пікет захисників тварин. Вимоги — не допускати евтаназії тварин. Пропонують свій шлях.

Олена Кравченко голова правління зоозахистного об'єднання

-Это начать стерелизацию животных. Потому что постоянной эвтоназией никогда не решался вопрос.

Але таким шляхом Харків вже йшов. Тварин відловлювали, стерилізували та відпускали на волю. Та від цього вони  ставали більш агресивними. Зараз тварин відловлюють до притулку. Але присиплЯють тільки старИх, хворих та злих.

Костянтин харків'янин

-Сын был сильно покусан. Зашивали в больнице и именно животное было безхозное.

Оксана харків'янка

-Те, которые бегают по улицам, конечно, как-то должны меры принимать наши власти, чтобы это централизовано делалось на уровне законодательства. Чтобы порядок был тоже на улицах, потому что некоторым людям просто страшно выйти на улицы. Потому что собаки кусают и детей маленьких, страшно гулять даже.

Здоровим та соціалізованим собакам та кішкам у притулку шукають господарів, повідомляють у мерії. Так за півроку новий будинок знайшли півтисячі пухнастиків. Перед тим як їх віддати до родини, тварин стерилізують та вакцинують. І чотирилапим і їх господарям зиск не лише у можливості віднайти один одного. Сумні цифри статистики нападів поступово покращуються. Та поки контролювати кількість усіх бездомних тварин — не має можливості, каже Роман Нехорошков. Бо їхня армія поповнюється не лише молодняком. Чимало пухнастиків залишають на вулиці самі ж люди.

Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства

-Мы просим от зоозащитных организаций помощи в работе с владельцами домашних животных, которые отказываются от своих животных и выбрасывают по сути дела их на улицу. Вы за то, чтобы была предусмотрена ответственность для тех владельцев домашних животных, которые отказываются от своих животных. И в итоге мы имеем животного на улице. Вы за это?

— Роман Борисович, мы тоже за это!

Тож у планах мерії, об*єднати зусилля у цьому питання. До більш конкретного діалогу із пікетувальниками приступлять на спільній зустрічі у стінах міськради.

Олена Завгородня Сергій Перець Харьковские Известия