Безвідповідальність господаря, брак часу чи коштів?

02.04.2013 21:54   -
Автор:

Євгенія Кутнова кореспондент

-На території парку Горького знаходиться чимало приватних закладів. Але чомусь біля цього про чистоту не дуже дбають. Сніг зійшов, а купи сміття й досі лишилися неприбраними.

Склянки від кави, пластик, недопалки. І усе це біля кав"ярні "Стара вежа". Заклад належить бізнесмену Олександру Давтяну. Відвідувачі парку кажуть: власник має слідкувати за прилеглою територією та підтримувати ту чистоту, яка процвітає у всьому парку Горького.

Людмила відвідувачка парку Горького

-Владельцы этих кафе должны убирать. Кафе, и прилягающую територию. Принудительные меры к ним применять нужно. Я считаю, что не место рядом с детскими площадками ресторанам, где и спиртные напитки употребляют. И веселые и мужчины ходят, и женщины.

Світлана відвідувачка парку Горького

-Это их територия, они мусорят, и поэтому должны после своих клиентов убирать.

Маріанна відвідувачка парку Горького

-Здесь гуляют дети. Здесь вообще в принципе зона общественного отдыха. Конечно должны здесь соблюдать все чистоту.

Та це не останній об"єкт, де не підтримують чистоту.

Євгенія Кутнова кореспондент

-Вулиця Клочнківська, 101. Тут мав би бути торгівельно-розважальний центр. Але поки що тут процвітає тільки смітник.

До того ж ця будівля стоїть вже кілька років,- кажуть місцеві мешканці. На ній висить банер, що об"єкт надається в аренду. Однак жодних робіт, чи когось, окрім сторожа люди тут не бачать.

Ірина харків'янка

-Четыри года вот как они это построили, три года ни заборы не снимают, вообще никаких действий не происходит. Посмотрите какой ужас эти заборы. На них же невозможно смотреть.

Паркан покосився. Сміття і біля нього, і за ним. Харків"яни скаржаться: ця недобудова псує есетичний вигляд міста. Тим більше, що поруч знаходиться академія фізичної культури.

Катерина харків'янка

-Это полнейший беспорядок и несколкьо лет уже стоит эта стройка. Это халепа какая-то. Самое настоящее смиття. Не здание, а забор. Посмотрите на все это, по сравнению с академией.

Олексій харків'янин

-Где вы видели, чтобы в центре города были такие заборы, такие свалки.

Це не повний перелік подібних будівель, які належать бізнесмену Олександру Давятну. І біля кожної з них- безлад.

Євгенія Кутнова кореспондент

-Ось оцей недобудований об"єкт знаходиться майже в центрі міста. По вулиці Дерев"янка. Жодних будівельних робіт тут не спостергіається. Натомість поруч- купи сміття.

Люди говорять: ця будівля так простояла вже кілька років.

Олександр харків'янин

-С кризиса. С 2008. Они должны заканчиваться, а не стоять. Они же разрушаются, технология.

За нормами,- стверджують фахівці, об"єкт після зупинки будівництва не може стояти більше трьох років. Адже є загроза руйнації. Тож що буде з цими будівлями поки питання лишається відкритим.

Євгенія Кутнова