Без QR-коду неможливо буде зайти до кафе та ТРЦ

18.11.2020 12:37   -
Автор:
Боротьба з ковідом в цифровому форматі. Так прем’єр Денис Шмигаль презентував п’ять рішень. Одне з них – запровадження QR-кодів для відвідування громадських місць. Їх повинні централізовано генерувати і розміщувати заклади. 
 
Денис Шмигаль прем’єр-міністр України
 
Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр. Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею, будуть приходити відповідні сповіщення. Зараз таку систему повною мірою почала реалізовувати Великобританія.
 
Також у переліку анонсованих цифрових рішень в боротьбі з коронавірусом – цифровізація і централізація збору інформації за фактами й підозрами про випадки інфекційних захворювань. На думку очільника уряду, це дасть можливість швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлю ліків. 
 
Денис Шмигаль прем’єр-міністр України
 
Удосконалення застосунку "Вдома" з використанням автоматичних штрафів за порушення режиму самоізоляції. Запуск електронного рецепта на ліки та розширення програми "Доступні ліки" на антибіотики
 
І остання п’ята ініціатива – введення електронного направлення на ПЛР-тестування, яке дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу.