Аварійність дерев: комунальники працюють у Шевченківському районі (відео)

28.02.2024 16:38   -

Харківські комунальники працюють у Шевченківському районі, у приватному секторі. Зносять аварійне дерево, яке за 50 років стало сухим та кволим, тим самим заважало мешканцям і несло загрозу для перехожих. Адже в будь-який момент могло впасти. Тож зараз працівники профільного підприємства на місці та усувають проблему.

ВОЛОДИМИР ХАРКІВСЬКИЙ ІНЖЕНЕР З КОНТРОЛЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ КП «БЛАГОУСТРІЙ» М. ХАРКОВА
Заявка поступила в грудні 2023 року. Було комісією проведено обстеження цього дерева. Комісія підтвердила, що воно являється аварійним, складнено акт. Відповідно акту внесено в план. На сьогодні ми приїхали сюди і знесли це дерево. Тому що у дерева гілля вже сухі, падали, загрожували прохожим і так далі.

На місці дерева, кажуть у підприємстві, планують посадати нові насадження. Комунальники зауважують, у разі виникнення подібних ситуацій в інших районах харків’ян просять звертатись за телефоном 15-62.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВОЛОДИМИР ХАРКІВСЬКИЙ ІНЖЕНЕР З КОНТРОЛЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ КП «БЛАГОУСТРІЙ» М. ХАРКОВА
Ми за 2023 рік було 240 аварійних дерева, 93 у нас зроблено омоложуюча обрізка і 1 200 метрів кубічних подроблено гілля. В лютому місяці у нас десь 35 зносу аварійних дерев, 8-10 омоложуючі обрізки, в січні десь 23 було зносу, 10 молодуючих процедур. Можливо, чуть помиляюсь – це по пам’яті. Це з початку року. Після зими завжди багато гілля попадало, багато дерев попадало.

Комунальники кажуть, після зносу аварійних дерев за собою прибиратюь, гілля дроблять, а тріски можуть віддавати на потреби військовим та цивільним. Наголошують, готові до приходу весни та працюють у різних районах Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ