Армія дронів. В Україні триває збір коштів на БпЛА (відео)

16.08.2022 15:56   -

Армія дронів. В Україні продовжує діяти ініціатива президента України Володимира Зеленського United24. Один із напрямів цієї програми – системна закупівля безпілотників, їх ремонт та оперативна заміна. Дрони, як зауважив міністр мінцифри, важливий елемент для відстеження ворогів та коригування вогню, саме тому через платформу United24 почали реалізовувати такий проект.

МИХАЙЛО ФЕДОРОВ МІНІСТР ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Під час війни ми побачили, що специфіка війни змінюється і на сьогодні БпЛА, дрони вони мають, ну, взагалі автоматизація ведення бою, максимальне прибирання чинників людини, якийсь процес автомазаціі, технологій вони грають важливу роль, і тому ми почали цим займатися, створили проект «Армія дронів». Наше завдання – забезпечити армію такою кількістю дронів, щоб вистачало на кожну хвилину бойових дій в достатній кількості дронів на кожній лінії супротиву і захисту.

Та поки в Україні кількість безпілотників не настільки велика, аби закрити кожну лінію фронту, саме тому триває збір коштів на «Армію дронів».

Як долучитися до збору дронів:

– Долучайтеся до збору коштів на порталі UNITED24. Кошти надійдуть на рахунок Міноборони — і військові куплять дрони самі.
– Ви можете віддати свій дрон ЗСУ. Принесіть дрон до відділення «Нової пошти». Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ «Армія дронів». Працівники направлять дрон за призначенням.

До речі, волонтери надають військовим різні безпілотники, але бійці не завжди вміють ними літати. Тому в рамках «Армії дронів» військовослужбовців ще навчають користуватися БпЛА, за час дії проекту в Україні вже випустили близько 600 студентів.