Антициклон Thodo принесет 15-градусный мороз. На Харківщині прогнозують холоднечу

18.11.2020 13:40   -
Автор:
У східних областях України мороз і вночі, і вдень, зазначають в Укргідрометцентрі. І все через антициклон Thodo (( Тодо )), що приніс з собою холоднечу. На дорогах попереджають в ДСНС, небезпечно слизько, погодні умови такі, що можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. 
 
19 листопада.  Мінлива хмарність. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря: вночі 5-10° морозу, місцями до 13-15° морозу; вдень — 1-6°. 
 
Небезпека через ожеледицю на дорогах залишатиметься до кінця тижня, більш того ситуація може ще й погіршитися, бо атмосферний фронт в п"ятницю, 20 листопада, принесе опади на значну територію країни. Тож у суботу у Харкові засніжить.   
 
21 листопада. Невеликий мокрий сніг, місцями помірний. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря: вночі 1-6° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла. 
 
Так у вікенд погода дещо зіпсується. Мокрий сніг з дощем не додаватиме особливого настрою. Ймовірність опадів зберігатиметься і надалі, от тільки температура повітря підніметься, вдень до +5-ти.