Амбулаторії замість зруйнованих поліклінік сьогодні працюють у Харкові (відео)

18.10.2023 10:18   -

За час війни багато медичних закладів зазнали руйнацій різної складності. Наприклад, ось ця будівля десятої поліклініки пошкоджена настільки, що зараз тут ніхто не працює. Пацієнтів лікарі приймають в амбулаторіях.

Цю будівлю обстрілювали з реактивних систем залпового вогню. Щонайменше шість влучань. Вибиті вікна, потрощені стіни, розбито все в середині.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Ми системно відновлюємо те, що пошкоджено. І я хочу сказати, що на сьогодні у нас на контролі два медичні заклади, які потребують капітального відновлення. Це перший пологовий будинок на вулиці Отакара Яроша і це поліклініка №10.

А щоб харків’яни, які раніше обслуговувались в 10-й поліклініці, мали змогу відвідувати своїх лікарів, у місті подбали про відкриття амбулаторій. Нещодавно запрацювала ще одна – по вулиці Метробудівників, 24. Люди кажуть, задоволені і кількістю спеціалістів, і зручністю розташування.

РАЇСА ІВАНІВНА МЕШКАНКА ПІВНІЧНОЇ САЛТІВКИ
Тепер людям не треба їхати далеко, особенно старим людям, сердечникам, любим. Хоть дітям, хоч старим. Північна Салтівка вона ж саме дужче розрушена, нашої поліклініки немає, але люди все равно живуть. І боліють, і травмуються. Треба звертатися до врачів. Так що дякувати врачам, дякувати місцевій владі, що вони нам помогли.

З першого дня роботи тут багато людей. Бо такий заклад був потрібний мешканцям навколишніх будинків.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Ця амбулаторія охоплює велику кількість багатоповерхівок, в середині яких ми її відкрили. Люди туди пішли, вони задоволені, тому що їм зручно і вони можуть там отримати допомогу і сімейного лікаря, і лікаря офтальмолога, і кардіолога, і реабілітолога. Тобто, ми там зробили такі прийоми, в яких люди заінтересовані і ми очікуємо допомогу від чешської компанії, яка була в нас тут, влітку, і знає наші потреби, і обіцяли нам доповнити обладнанням медичним ще роботу цієї амбулаторії.

Працюють амбулаторії і на Героїв Праці, і на Академіка Павлова. Таким чином, говорить Світлана Горбунова-Рубан, люди мають змогу отримувати належну медичну послугу.

ОСТАННІ НОВИНИ