90-летие Госпрома: Юлия Светличная поздравила сотрудников и осмотрела ход ремонтных работ

19.09.2018 13:41   -
Автор:
Держпром – пам’ятка архітектури національного значення, що знаходиться на одній з найбільших площ Європи – площі Свободи та є візитівкою Харківщини. І до 90 річниці у будівлі завершили ремонт фасаду, який тривав багато років. За словами директора Держпрому Миколи Чехунова, залишилося оновити ще шість переходів, половину з яких зроблять до зимового періоду, та навесні всі роботи планують завершити. Також в будівлі потрібно міняти інженерні мережі та встановлювати нові ліфти.
 
Микола Чехунов директор Держпрому
 
Большое внимание как бы поддерживает и областная администрация – Юлия Александровна председатель государственной администрации, областной совет, депутаты относятся с понимаем и знанием к этому зданию, потому что здание, в действительности, известное с самого момента начала строительства, это здание с 25-го года, который прошел конкурс, а начали в 26 году строить. с того момента было привлечено большое внимание 2:40
 
З ходом ремонтних робіт ознайомилася губернатор Юлія Світлична. Вона зауважила, що обласна адміністрація зараз працює над тим, щоб перший хмарочос занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, адже це дозволить залучати до відновлення пам’ятки фінансування міжнародних фондів.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Звичайно, працюємо над тим, щоб занести до ЮНЕСКО і для цього виготовлюється вся необхідна документація, а на сесії Конгресу ради Європи, де я є віце-президентом, буду підіймати питання для того, щоб пришвидчити це питання.
 
Також керівник області взяла участь у святковому заході з нагоди 90-річчя будівлі Держпрому.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Звичайно, без Держпрому не можливо навіть собі уявити ні найбільшу площу Європи, ні Харківщини, загалом. Останнім часом Держпром набуває нового життя, він оновлюється, закупається нове обладнання, вже є нові ліфти. Це тільки початок. Все це стало можливим завдяки ініціативі Президента щодо децентралізації, яка укріплює місцеві бюджети. І зараз ми можемо вкладати кошти навіть у збереження своєї культурної спадщини. той, хто цінує свою історію – має майбутнє.