8 липня. Харків та область. Інформація від ХОВА (відео)

08.07.2022 11:02   -
8 липня. Харків та область. Інформація від ХОВА (відео)

Цієї ночі вперше за кілька тижнів не було нічних обстрілів Харкова. Проте вчора ввечері ворог масово обстріляв Немишлянський район міста. Детальніше дивіться у сюжеті «Харьковских известий».

Пошкоджено житлові будинки, гаражі, контейнери, прибудинкові споруди. Наші рятувальники цілий вечір ліквідували загоряння. В результаті обстрілу 3 мирні особи загинули, 5 поранені.

По області російські окупанти продовжували обстрілювати мирне населення та цивільну інфраструктуру Харківського, Чугуївського, Ізюмського та Богодухівського районів області. Внаслідок обстрілів зруйновано приватні будинки та господарські будівлі, сталися пожежі на відкритих територіях.

Протягом доби у Чугуївському районі отримали поранення 2 особи, ще 2 цивільних поранені у Циркунах, Харківського району. 71-річна жінка у Циркунах внаслідок обстрілів, на жаль, загинула.

Усього за добу в Харківській області загинуло 4 людей, 9 – поранено.

На лінії зіткнення продовжуються активні бойові дії. У Харківському напрямку ворог веде обстріл позицій наших захисників та мирного населення із артилерії та реактивних систем залпового вогню.

Олексій Мурав’єв