6 км трубопроводу замінять у Київському районі до кінця року

10.11.2020 13:37   -
Автор:
Київський район, вулиця Академіка Проскури,14. Мережа трубопроводу холодного постачання, що пролягає тут забезпечує водою значну частину приватного сектору, велику кількість багатоповерхівок і промислову зону. Зараз на ділянці за цією адресою йдуть планові ремонтні роботи.
 
Віталій Чупандін начальник дільниці служби водопровідних мереж Київського району КП "Харківводоканал"
 
Так как тут часто происходят порывы, раскопки, большое отключение потребителей большого участка водопроводной сети, поэтому было принято решение до зимы – до похолодания и заморозков – произвести эти работы в кратчайшие сроки. Работы идут по графику. Техника на месте, материалы на месте. 
 
Аварійні старі труби міняють на сучасні, поліетиленові діаметром 400 мм, довжиною 150 м – більш довговічні, з інноваційними характеристиками, розповідає майстер дільниці. Монтують їх стиковим, терморегистровим зварюванням. Прогнозований термін служби поліетиленових труб перевищує 50 років. Вони відрізняються високою опірністю до корозії, різним електрохімічним процесам, агресивним середовищам, пояснює спеціаліст. Протягом усього тривалого терміну служби вони на відміну від металевих зберігають початкові гідродинамічні характеристики, що істотно знижує можливість протікання. Завершити роботи за даною адресою планують до 20 листопада, і потім пристати до іншої ділянки трубопроводу.
 
Віталій Чупандін начальник дільниці служби водопровідних мереж Київського району КП "Харківводоканал"
 
В этом году Киевский район уже переложил своими силами порядка 5,6 км водопроводных сетей. Хотим довести эту цифру до 6 км до конца года. 
 
Планові ремонтні роботи по заміні зношених ділянок трубопроводу тривають по всьму Харкову.