30-та школа святкує ювілей -100 років

12.06.2012 22:46   -
Автор:

Цього року 30-та школа святкує ювілей -100 років від дня заснування. Значення її в розвитку Першої столиці чимале. Звідси вийшли відомі лікарі, математики, поети, художники і музиканти. В цих стінах виховали і видатного астронома академіка Барабашова. І на цьому, кажуть в закладі, не зупинятимуться, і далі плекатимуть таланти. Про це викладачі, батьки, випускники та керівники школи говорили на підсумковій конференції.

Лілія Перська вчитель початкових класів ЗОШ №30

-Приятно, что можно похвастаться и успехами ребят, было хорошо написано независимое тестирование выпускниками школы, очень многие ребята поступили в высшие учебные заведения, а наши малыши радуют нас своим энтузиазмом, стремлением к учебе, я думаю, что о них мы тоже услышим.

Не залишилася поза увагою і виховна робота. Учні школи постійно брали участь у різноманітних районних, міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Та щоб майбутня гордість країни росла здоровою, не слід забувати і про фізичний розвиток дітей, каже народний депутат України Ірина Бережна.

Ірина Бережна Народний депутат України

-Я знаю, что вашей школе очень нужна спортивная современная площадка, вот я сегодня пришла, чтоб хорошую новость вам приподнести и хочу вам пообещать, что к новому учебному году у вас будет новая спортивная площадка.

Олександра Суфіянова, Ігор Луханін, Харьковские Известия