30 серпня – сесія облради

13.08.2012 12:12   -
Автор:

 

Розпочнуть сесію облради зі змін до програми економічного розвитку. До неї додадуть чимало об`єктів соціальної сфери, які потрібно реконструювати та газифікувати. Торкнуться і комунальних питань.

Сергій Чернов

— Голова Харківської обласної ради Ремонт водогону в селі Революційне Вовчанського району на суму 500 тисяч гривень, ремонт воднапірної вежі в селі Вільча Вовчанського району, десь понад 200 тисяч. Ну і решту об`єктів, які ск включені до плану, щоб виконати необхідний обсяг.

Наступне питання — програма розвитку малого підприємництва. На неї з обласного гаманця цього року виділять близько двох мільйонів гривень. Будуть змінені і деякі умови надання мікрокредитів для дрібного бізнесу.

Сергій Чернов Голова Харківської обласної ради

— Зокрема на розгляд депутатського корпусу буде винесено питання, щоб затвердити наступні пріоритети при видачі кредитів, це виробництво, переробка і збут виробленої продукції, придбання техніки, обладнання і іноваційних зберігаючих технологій, будівництво і реконструкція виробничих приміщень і надання послуг, в тому числі сільського зеленого туризму.

Не залишиться поза увагою депутатів і розчищення доріг в осінньо-зимовий період. В області планують придбати п`ять тракторів та іншу снігоприбиральну техніку. Гроші на це в обласному бюджеті вже є. Подбають і про медичну сферу. Зокрема будуть збільшені субвенції на завершення ремонту оперблоків в Балаклійському та Богодухівському районах.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, «Харьковские Известия».