23 грудня головне за ніч. Обстріли українських міст, допомога від G7 та відключення світла

23.12.2022 11:55   -

Цієї ночі окупанти атакували Нікопольщину. За інформацією голови Дніпропетровської ОВА, вдарили по двох містах. Люди вціліли. Понівечені приватні будинки, господарські споруди та газогін.

Ворог продовжує обстрілювати і Херсон. Як пише очільник регіону, за минулу добу територію області атакували більше 60 разів. Під ударом житлові квартали. Одна людина загинула, двое отримали поранення.

Країни G7 зібрали $32 млрд на бюджетну допомогу Україні у 2023 році. Ця сума включає 18 млрд євро від Євросоюзу, гранти та кредити окремих країн, а також  пакет підтримки від США. Відповідну заяву озвучили міністри фінансів країн-партнерів.

У Києві та області продовжують діяти екстрені відключення світла. Як повідомляють у НЕК “Укренерго”, графіки стабілізаційних відключень, що були складені раніше, не діють.

В 2023 році зростуть тарифи на електроенергію. Затверджено поетапне підвищення тарифів на послуги із передачі НЕК «Укренерго» та тарифів на диспетчерське управління. Рішення торкнеться лише непобутових споживачів.