Українські регбісти перемогли у Харкові суперників з Литви

28.10.2019 14:46   -
Матч відбувся 26 жовтня на харківському стадіоні «Динамо» та пройшов у напруженій боротьбі. На 10-й хвилині рахунок відкрив гравець «Олімпу» Олег Косарєв, який влучно пробив зі штрафного. За декілька хвилин гості зрівняли рахунок.
Але на перерву команди все ж таки пішли з перевагою збірної України. Знову вдалу спробу провів одесит Едуард Вертилецький, та рахунок став 15:10.
У другому таймі спроби литовців відігратися були марними, а ось синьо-жовті змогли закріпити свій успіх. Спочатку Руслан Радчук з Одеси провів спробу, а фінальну крапку поставив харків’янин Олег Косарєв. У підсумку 27:10 – на користь українців.
По закінченні матчу збірну України від Харківської облдержадміністрації привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко та побажав команді подальших успіхів.
Головний тренер національної команди Валерій Кочанов подякував усім вболівальникам, які прийшли їх підтримати.
Наступний матч чемпіонату Україна збірна проведе 9 листопада на виїзді проти збірної Нідерландів.