У «Битві корпорацій» визначився переможець у міні-футболі

07.10.2019 17:59   -
За підсумками змагань, третє місце посіла команда «ФЕД», яка виграла у «АЛЛО» з рахунком 4:2. У матчі за «золото» сильнішою виявилася команда «Атлант», яка здобула перемогу над футболістами з «Нової пошти» лише в серії післяматчевих пенальті – 5:4.
Команда Харківської міської ради в турнірі з міні-футболу посіла 9 місце і за підсумками двох етапів перебуває на шостій позиції в загальнокомандному заліку.
Нагадаємо, «Битва корпорацій» традиційно складається з двох кубків з п'яти видів спорту. За Осінній кубок компанії змагаються в спортивному покері, міні-футболі, стрітболі, настільному тенісі, інтелектуальній грі «Mad Head». Весняний кубок – це змагання з боулінгу, бадмінтону, дартсу, лазертагу і пляжного волейболу.
З фотозвітом етапу «Міні-футбол» можна ознайомитися тут.