Легкоатлетка Анастасія Матузна встановила юнацький рекорд України

31.01.2020 12:20   -
З 27 по 29 січня в Сумах відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Участь у змаганнях взяли близько 700 атлетів 2003 року народження та молодші з 25 регіонів країни. За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян – 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі.
Одну із золотих медалей завоювала Анастасія Матузна. Крім того, вона встановила новий юнацький рекорд України для приміщень в п’ятиборстві, здобувши 4034 очки.
Ще одна харківська легкоатлетка Яніна Юрченко виборола дві нагороди: золоту – в бігу на дистанції 60м (7.76 сек.) та срібну – біг на 200м (25.58 сек.)
Бронзовими призерами стали: Євгенія Близнецова – біг на 60м (7.92 сек.), Артем Онищенко – біг на 3000м (9:21.46) та Самуель Едокпаі – стрибки у довжину (6.88 м).
Збірна Харківської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише легкоатлетам Києва. Третє місце посіли спортсмени Донецької області.
У заліку ДЮСШ харківська КДЮСШ №12 стала першою.