Харківські синхроністки у складі збірної стали чемпіонками Суперфіналу Кубка світу

05.06.2023 09:45   -
Харківські синхроністки стали чемпіонками Суперфіналу Кубка світу

Збірна України з синхронного плавання з 2 по 4 червня брала участь у Суперфіналі Кубка світу-2023 в іспанському Ов’єдо. Спортсменки завершили турнір з чотирма нагородами. Про це повідомляють Харьковские известия.

У скарбничці нашіх неймовірних дівчат – 1 золото, 2 срібла та 1 бронза змагань.

Зокрема, збірна України виграла золоті медалі у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання. Чемпіонками в акробатичній програмі серед груп стали: Марина і Влада Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова і Валерія Тищенко. Спортсменки отримали оцінку 216.6701, випередивши на 0.5801 збірну Китаю.

Раніше наша збірна здобула срібло в технічній програмі серед груп. Влада і Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко набрали за свій виступ 264.6566 бали!

Дует Влада та Марина Алексіїви посів третє місце у технічній програмі з сумою 242.0541, поступившись господаркам – іспанкам (255.4066) і представницям Франції (242.4900).

Також Влада та Марина Алексіїви стали срібними призерами у довільній програмі. Сестри посіли друге місце з сумою 217.1771, пропустивши вперед лише представниць Ізраілю (225.7915).