Ірина Деха – чемпіонка Європи з важкої атлетики

25.10.2019 13:52   -
Ірина впевнено перемогла в змаганнях серед жінок-молоді у ваговій категорії до 76кг. У сумі двоборства вона підняла вагу 245кг. Результат росіянки Тетяни Тидиякової, яка посіла друге місце, харків’янка перевершила на 29кг. Бронзову медаль здобула Вероніка Зелинська з Польщі (210кг).
Крім того, на рахунку Ірини дві «малі золоті» нагороди. У ривку вона взяла 112кг, а у поштовху – 133 кг.
Таким чином, на цьому чемпіонаті харківські важкоатлетки вже завоювали 2 золоті медалі. В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА нагадують, що в змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 55кг чемпіонкою Європи стала Каміла Конотоп.
Загалом на рахунку збірної України вже 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медалі. Чемпіонат триватиме до 27 жовтня.