Харківські борці успішно виступили на міжнародному турнірі в «Локомотиві»

21.01.2020 13:16   -
У змаганнях взяли участь борці з 10 країн, в тому числі з різних областей України.
Харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові нагороди. Зокрема, переможцем у ваговій категорії до 110 кг став Рустам Пєлін. У фіналі він мав зустрітися з іншим харківським борцем – Дмитром Гаміловським, який у зв'язку з травмою знявся зі змагань і став, таким чином, срібним призером турніру.
Також 2-е місце на змаганнях завоював харків'янин Станіслав Луценко, який у фіналі у ваговій категорії до 51 кг поступився супернику з Вірменії.
Серед дівчат срібним призером у вазі до 53 кг стала Альбіна Рілля. Третє місце отримали ще два харківських спортсмени – Володимир Качанов (вагова категорія – до 92 кг) та Дарина Рутенко (вагова категорія – до 73 кг).
У командних змаганнях серед юнаків перемога дісталася збірній України, а серед дівчат – збірній Донецької області.
Зазначимо, що цей турнір став підготовкою спортсменів до чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів, який відбудеться в кінці березня в Харкові.