Харків’яни здобули медалі на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука

09.12.2019 17:40   -
Змагання пройшли у навчально-спортивному комплексі ім. Ю. Пояркова Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. У них взяли участь близько 100 спортсменів 2002 р.н. і молодше з Чернігівської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та міста Києва.
У результаті особистих змагань у категорії старших кадетів призові місця вибороли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Комунар». Перше місце посів Олександр Жук, друге – Микита Дюняшев, а третє – Олег Гуліч. Серед дівчат кращою стала Олександр Арістова (Харківське училище фізкультури №1), друге місце посіла Поліна Жук (Чернігівська область), а третє – Валерія Оніщук («Комунар»).
У категорії молодших кадетів переміг вихованець «Комунар» Ренат Зарубін, «срібло» завоював Владислав Гринюк (училище фізкульутри №1), а третє – Андрій Якімов (Дніпропетровська область). Серед дівчат у цій категорії «золото» та «срібло» особистої першості завоювали вихованки «Комунара» Ярослава Буданова та Ірина Ярмак, бронзовою призеркою стала Олена Дроменко (Чернігівська область).
У командній першості серед старших кадетів перемогла команда СДЮСШОР-1, друге місце посіла команда «Харківська-1», третє – команда Харківського державного вищого училища фізичної культури №1. Серед дівчат перемогла команда «Харківська-1», срібну медаль здобула команда училища фізкультури №1, бронзову медаль – команда «Харківська-2».
У командній першості серед молодших кадетів перемогла команда «Харківська-1», серед дівчат – команда «Харків-1».