Харків’яни посіли друге місце на юнацькому чемпіонаті України з плавання

28.11.2019 11:36   -
У ньому взяли участь 326 спортсменів з 21-ї області України, міста Києва, а також спортсмени з Азербайджану. За підсумками змагань, збірна Харківської області завоювала п'ять золотих, срібну та чотири бронзові медалі.
Карина Снітко перемогла на п'яти дистанціях (50 м, 100 м, 200 м, 400 м і 800 м вільним стилем), стала бронзовим призером на дистанції 50 м батерфляєм і фінішувала четвертою на дистанції 100 м батерфляєм. Крім того, харків'янки Карина Снітко, Євгенія Стецуріна, Марія Гурейкова і Маргарита Струтинська завоювали «срібло» у жіночій естафеті 4х100 м вільним стилем, поступившись команді Дніпропетровської області. Також Євгенія Стецуріна фінішувала третьою на дистанції 800 м вільним стилем. Ще дві бронзові медалі збірній приніс Кирило Костенко на дистанціях 400 м і 1500 м вільним стилем.
У загальнокомандному заліку збірна Харківщини посіла друге місце. Лідерами змагань стали плавці з Дніпропетровської області, а третє місце посіли кияни.