Харків приймав міжнародний турнір з фехтування

15.11.2019 10:20   -
Змагання зібрали близько 200 спортсменів з 9 країн світу. У тому числі приїхала чоловіча національна збірна Японії, тренером якої є вихованець харківської школи фехтування на шпагах, учень Леоніда Авербаха Олександр Горбачук.
Саме збірна Японії і виграла командний турнір серед чоловіків. У фіналі японці перемогли збірну Гонконгу з рахунком 45:34. Третє місце посіла команда «Київ-1».
Збірна Львова виграла в жіночих командних змаганнях. Друге та третє місце між собою розділили киянки.
В особистих змаганнях перемогли львів‘янка Ксенія Пантелеєва та киянин Ігор Рейзлін.
Харківські шпажисти, на жаль, залишилися без нагород. У командних змаганнях жіноча та чоловіча збірні програли в чвертьфіналах. В особистих змаганнях кращий результат показав Євгеній Миргородський, який зупинився в 1/8 фіналу.