Харків’яни впевнено перемогли на чемпіонаті України з боксу

30.09.2019 15:58   -
Автор:
За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, участь у чемпіонаті взяли найсильніші боксери з усієї країни. Харків’яни двічі підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу, при цьому в останній день чемпіонату відбулось два фінальних харківських дербі. У фіналі вагової категорії до 63 кг на ринзі зустрілися харків’яни Юрій Шестак та Ярослав Харциз. На шляху до «золотого» поєдинку Юрій здолав суперників з Києва, Дніпропетровської та Херсонської областей. Ярослав переміг представника Дніпропетровської області, потім – харків’янина Яніса Куриленко та боксера з Чернігівської області, а у фіналі – свого більш досвідченого земляка Юрія Шестака з рахунком 5:0.
Ще одне фінальне харківське дербі відбулося у вазі до 91 кг. Сергій Горсков з рахунком 5:0 здолав суперників з Києва, Дніпропетровської та Одеської областей, а у фіналі – також одноголосим рішенням суддів – харків’янина Роберта Мартона, який на шляху до своєї срібної нагороди впевнено переміг киянина та в півфіналі – харків’янина Рамазана Муслімова, який, відповідно, став бронзовим призером.
Ще одну срібну медаль Харківщині приніс Максим Коц. У ваговій категорії до 81 кг він переміг боксерів з Києва, Донецької та Чернігівської області, але у фіналі поступився 0:5 Степану Грекулу з Чернівецької області.
У медальному заліку збірна Харківської області посіла перше місце, друге було за боксерами Києва, а третє посіла полтавська команда.
За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за ліцензії на Олімпіаду – 2020.