Чемпіон Харківської області з футболу надав гуманітарну допомогу дітям-сиротам (ФОТО)

01.12.2022 13:32   -

Гравці та тренери діючого чемпіона Харківської області з футболу, команди ФК «Універ-Динамо», відвідали у Вінниці дітей, які позбавлені батьківської опіки. Про це повідомляє спортивна редакція Харьковких известий.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Через війну з російськими загарбниками команда «Універ-Динамо» Харківського Національного університету внутрішніх справ, як і багато інших харківських команд з ігрових видів спорту, поки що не може виступати та тренуватися в рідному місті.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Наразі підопічні Сергія Сизихіна перебувають у Вінниці, де з кінця літа виступають у місцевому аматорському чемпіонаті. Минулорічний основний склад чемпіона Харківської області зазнав значних кадрових втрат і зараз за «Універ-Динамо» грають переважно молоді гравці та нещодавні дублери головної команди.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Крім виступів у футбольному чемпіонаті Вінниці, харківська команда активно займається в цьому місті волонтерською діяльністю. Так, «Універ-Динамо» брав участь вже у кількох благодійних футбольних матчах, зібрані кошти з яких були направлені на потреби ЗСУ.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

А нещодавно гравці та тренери ФК «Універ-Динамо» спільно з представниками ХНУВС відвідали вихованців Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко», в якому живуть та навчаються діти-сиріти та діти із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Футболісти та тренери харківської команди поспілкувалися з малечою, розповіли їм про рідний Харків та цікаві футбольні історії, пограли у спортивні ігри, а також передали юним вихованцям закладу багато корисних подарунків – футбольні м’ячі, іграшки, одяг, ласощі тощо.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

«Діти – найдорожче, що у нас є! Ми бажаємо кожній дитині щасливого дитинства, нехай ваша щира дитяча промениста посмішка сяє якомога частіше і радує всіх оточуючих людей!

Черговий раз завдячуємо нашим Збройним Силам України!», – відзначається у звернені харківського клубу за підсумками цього візиту.

Поки що діючий чемпіон Харківської області з футболу продовжить у Вінниці виступи у місцевому чемпіонаті та свою волонтерську діяльність. Але, звичайно, у команді сподіваються на скоріше повернення додому після головної Перемоги нашої країни у війні з російськими агресорами.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Також нагадаємо, що раніше ми повідомляли про благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ, учать в якому брав легендарний для харківського футболу тренер Мирон Маркевич, а також відомі екс-гравці «Металіста» Олександр Горяїнов, Едмар, Олег Шелєв та Олександр Романчук.

Фото: ФК «Універ-Динамо»

Крім того, зараз триває й благодійний Аукціон від титулованого харківського велогонщика та захисника України Андрія Винокурова на підтримку ЗСУ.