Бадмінтоністи Харківщини на чемпіонаті України завоювали 11 медалей різного гатунку. ФОТО

08.11.2019 17:30   -
Автор:
За підсумками чемпіонату харків'яни здобули 4 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей.
«У чоловічій одиночній категорії третій рік поспіль не має рівних харків’янину Артему Почтарьову. На цей раз у фіналі він обіграв Кирила Леонова з Дніпра з рахунком 21:15, 21:11, – розповідають в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА. – Також Артем святкував перемогу і в чоловічій парній категорії разом з Валерієм Атращенковим. У фіналі харківський дует здолав 21:15, 20:22, 21:14 суперників з Дніпра Івана Дружченко і Олександра Колесника».
Також у цій категорії на рахунку харків’ян – бронзові медалі, які здобули Іван Мединський та Геннадій Натаров.
Крім цього, Валерій Атращенков здобув ще одну золоту медаль. Разом з Єлизаветою Жаркою він став чемпіоном у змішаній парній категорії, здолавши у фіналі 21:10, 21:19 Сергія Гарісту та Наталю Войцех з Дніпра.
Ще одна харківська змішана пара – Геннадій Натаров і Ольга Михайленко – стали бронзовими призерами.
У жіночій парній категорії володарями «золота» стали Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська. У фіналі харків’янки обіграли своїх землячок – Анастасію Прозорову і Валерію Рудакову з рахунком 21:13, 21:14. У цій же категорії Ольга Михайленко і Ольга Сутула, а також ще одна харків’янка Олена Прус, яка грала з Марією Улітіною з Дніпра, здобули бронзові нагороди.
Єдина категорія, де харківським бадмінтоністам не вдалося здобути золоту медаль, стала жіноча одиночна. Чемпіонкою серед жінок стала Марія Улітіна з Дніпра, яка у фіналі перемогла іншу дніпровську спортсменку Наталю Войцех. Харків’янки Марина Ільїнська та Ганна Михалькова посіли третє місце.