ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів на Харківському напрямку

08.09.2022 17:50   -
Новини Харкова: ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів

На Харківському напрямку українська армія звільнила понад 20 населених пунктів. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексія Громова.

В рамках проведення оборонної операції на Харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Національної гвардії, іншими силовими структурами, ведуть активні дії на визначених напрямках, — сказав Громов.

На даний час військові вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. Тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів. В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів, — додав він.

Відповідаючи на питання журналістів щодо успіхів ЗСУ на фронті, він не називав населених пунктів, зазначивши: “Так, в нас є успіхи на низці напрямків”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Харків не зламати. Комунальники миттєво усувають наслідки обстрілів окупантів.