Жителя Балаклії судитимуть за колабораціонізм (фото)

02.03.2023 16:45   -
У Харкові судитимуть за колабораціонізм жителя Балаклії

Під час окупації міста Балаклія 49-річний місцевий мешканець перейшов на бік ворога та став співпрацювати зі збройними силами рф. Про це повідомляють Харьковские известия.

На початку червня 2022 року чоловік обійняв посаду так званого «исполняющего обязанности начальника Балаклейского отдела полиции Изюмского района Управления внутренних дел Временной гражданской администрации Харьковской области».

До повноважень «очільника» псевдоправоохоронного органу входили прийом на роботу нових співробітників, затвердження внутрішніх документів, організація службової діяльності та матеріально-технічного забезпечення підлеглих. Крім того, обвинувачений брав участь у нарадах, які проводили представники окупаційних органів влади.

У подальшому окупанти призначили чоловіка на посаду так званого «исполняющего обязанности начальника Балаклейского территориального управления Изюмской ВГА Харьковской области». Він організовував роботу управління, формував кадровий резерв і забезпечував виконання планів робіт.

Після того, як ЗСУ почати контрнаступ на Харківщині, колаборант намагався втекти до ЛНР, проте у м. Куп’янськ його затримали співробітники ДБР.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 49-річного чоловіка за фактами колабораційної діяльності (ч. 5, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

У Харкові судитимуть за колабораціонізм жителя Балаклії

ОСТАННІ НОВИНИ: