Житель Харківщини, який здавав окупантам українських правоохоронців, постане перед судом — ДБР

09.03.2023 15:50   -
Зраднику з міста Ізюм на Харківщині загрожує довічне ув’язнення

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо експравоохоронця з міста Ізюм Харківської області, який здавав окупантам українських правоохоронців. Про це повідомляють Харьковские известия.

Після окупації міста Ізюм місцевий мешканець пішов домовлятися про співпрацю із російськими загарбниками. Для того аби росіяни були до нього лояльними, він віддав їм власну табельну зброю. Чоловіка призначили на посаду старшого дільничного у так званій «народній міліції».

Перед початком служби на окупантів йому доручили вчити російські закони, видали конституцію рф, кримінальний кодекс, федеральний закон рф про поліцію та інші російські нормативно-правові акти.

На новій посаді чоловік відповідав за громадську безпеку, проводив «роз’яснювальну роботу» з місцевим населенням, аби те не чинило опору окупантам. Також доповідав своєму керівництву де можуть бути місцеві українські правоохоронці та їхня табельна зброя.

Зрадник особисто брав участь в облавах проти місцевого населення. В одному з епізодів він разом із бойовиком з так званої “лнр” вдерся в будинок і вимагав від його власника видати місце зберігання трудових книжок та зброї місцевих правоохоронців.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Під час деокупації Ізюму фігурант не встиг втекти, переховувався, але був затриманий працівниками ДБР.

Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Наразі чоловік перебувати під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.

ОСТАННІ НОВИНИ: