Затримано жінку, яка коригувала російські удари по Харкову

05.09.2023 10:16   -
Затримано жінку, яка коригувала російські удари по Харкову

Служба безпеки затримала ще одну російську інформаторку, яка коригувала російські повітряні атаки по Харкову. Жінка знімала стратегічні об’єкти Харкова під виглядом «селфі». Про це повідомляє Інфосіті.

“Саме за її координатами влітку 2022 року загарбники здійснили ракетний удар по виробничих цехах місцевого заводу енергетичної галузі України. Щоб скоригувати ворожу атаку рф, фігурантка сфотографувала себе на фоні промислового об’єкту з прив’язкою до місцевості і відправила фото агресору”, – розповів речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Встановлено, що 43-річна мешканка с. Довжик навела удар на підприємство у Харкові, де сама ж і працювала, а контактувати з фсб почала ще до початку повномасштабного вторгнення рф. Для комунікації вони використовували популярний месенджер, а для конспірації жінка постійно змінювала мобільні телефони.

Щоб замаскувати підривну діяльність на користь фсб, жінка активно публікувала у соцмережах власні коментарі, в яких демонстративно критикувала військово-політичне керівництво рф.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух та розташування підрозділів ЗСУ).

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.

ОСТАННІ НОВИНИ