Замість лікувати давав інтерв’ю: СБУ оголосила підозру «министру здравоохранения» ВГА Харківщини

08.03.2024 11:01   -
Замість лікувати давав інтерв'ю: СБУ оголосила підозру «министру здравоохранения» ВГА Харківщини

СБУ ідентифікувала та оголосила підозру громадянину росії, якого загарбники відрядили керувати медициною на Харківщині. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

За даними слідства, медичною сферою окупанти доручили займатися 57-річному акушеру-гінекологу Тамерлану Гогичаєву, який до цього працював заступником голови уряду – міністром охорони здоров’я республіки Північна Осетія – Аланія на росії.

Зловмисник займався переналаштуванням сфери охорони здоров’я під російське законодавство та впроваджував осетинську практику лікування хвороб, а паралельно роздавав інтерв’ю рашистським ЗМІ та кремлівським пропагандистам.

Гогичаєв, зокрема, розповідав, що нібито українська влада вбиває своїх громадян при їхній спробі виїхати з України до російської федерації. Натомість росіяни, за словами Гогичаєва, всіляко «допомагають» українським біженцям, які переїжджають до країни-агресора.

Ці інтерв’ю були оприлюднені на проросійських інформаційних ресурсах.

Ініційована Службою безпеки експертиза мовлення підтвердила протиправний характер висловлювань російського функціонера Гогичаєва. Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України.

Наразі зловмисник перебуває на території рф. Тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини перед Україною.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ