Ворожі обстріли Харкова тривають: Що зараз відбувається у місті

28.02.2022 16:34   -
Обстріл Харкова 28.02.2022 - загиблі та поранені

Російський ворог обстрілює цілі житлові райони Харкова, де немає критичної інфраструктури, де немає позицій ЗСУ, у які б могли цілитися росіяни. Ведуться обстріли у районах Олексіївка, Салтівка, Павлове Поле. Наразі обстрілюють Роганський жилмасів, повідомляють «Харьковские известия».

«Гинуть десятки мирних жителів. Це відбувається вдень, коли люди вийшли до аптек, за продуктами, за питною водою. Це злочин. Росія використовує тяжку артилерійську зброю!» — зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Синєгубов також зазначив, що через обстріли, які досі ведуться і зараз, рятувальні служби не можуть вчасно ліквідовувати наслідки та допомогти постраждалим.

Станом на зараз відомо про 11 загиблих, десятки поранених.

Після останнього обстрілу міста Харкова до лікарень доправлено 15 військових та 16 цивільних із пораненнями різного ступеня тяжкості. Одна жінка (цивільна) померла у лікарні.

Усього за останню добу до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова та міської клінічної багатопрофільної лікарні №25 доправлено 44 поранених, з них — 20 військових. З усіх доправлених померли двоє військових та п’ятеро цивільних.

Містяни, які потребують допомогу, можуть звертатись а тел.: 15-35. За цим номером також можуть звертатись громадяни, які хочуть передати допомогу постраждалим.