Від ворожих обстрілів загинули 855 жителів Ізюмського району

09.08.2022 14:10   -
Новини Харківщини: Через обстріли на Ізюмщині загинули 855 людей

На сьогодні, 9 серпня, відомо про щонайменше 855 жителів Ізюмського району, загиблих від російських обстрілів. Зруйновано понад 1000 будівель. Дані не є остаточними, оскільки в районі тривають активні бойові дії, а частина території окупована, повідомляють Харьковские известия.

Наразі в Ізюмському районі під контролем України перебувають населені пункти Донецької селищної ради, Барвінківської міської ради та частина Балаклійської міської ради.

“По Сіверському Дінцю йдуть великі бої, також окупанти обстрілюють мирне населення. Через це ми зараз не можемо відновлювати пошкоджені об’єкти інфраструктури. Ворог не погоджує коридори для евакуації населення. Ситуація досить напружена, але на сьогодні українські військові тримають свої позиції. Віримо в ЗСУ і робимо все для нашої перемоги”, – розповів голова Ізюмської РВА Степан Масельський.

В Ізюмському районі з липня розпочали надавати виплати вимушено переміщеним особам. Наразі в районі нараховується 2480 ВПО.

Пенсії виплачуються у Барвінківській, Донецькій та у деокупованій частині Балаклійської громади. Зокрема, здійснюється адресна доставка пенсій, також кошти можна отримати у доступних відділеннях «Укрпошти».

На окупованих територіях соціальні виплати надходять на банківські картки. А громадяни, які не мають банківських карток, зможуть отримати виплати в будь-якому відділенні «Укрпошти» на підконтрольній території України.

На тимчасово окуповану територію російські загарбники не дозволяють завозити гуманітарні вантажі. Та на підконтрольних Україні територіях населення забезпечується гуманітарною допомогою – продуктами харчування, засобами особистої гігієни, медичними препаратами.

На неокупованих територіях Ізюмського району засіяно 102 230 га озимих зернових.

Скошено та обмолочено 26413 га: озиме жито – 120 га, озимий ячмінь – 1000 га, озима пшениця та тритікале – 25293 га.

Намолочено всього 91620 тонн зерна, урожайність становить 34,6 ц/га, зокрема:

  • озиме жито – 454 тонн (урожайність 37,9 ц/га),
  • озимий ячмінь – 3400 тонн (урожайність – 34,0 ц/га),
  • озима пшениця і тритікале – 87766 тонн (урожайність 34,7 ц/га).

Раніше ми повідомляли про те, що рашисти обстріляли харківську ТЕЦ-3.