В Харкові у порушника комендантської години вилучили боєприпаси та ніж

У ніч проти 2 лютого в Індустріальному районі Харкова правоохоронці зупинили автомобіль. У порушника комендантської години знайшли зброю. Про це повідомляють Харьковские известия.
У салоні машини правоохоронці виявили кілька десятків набоїв різних калібрів та ніж, йдеться в добовому зведенні ГУ Нацполіції у Харківській області
Тридцятирічного чоловіка доправили до відділу поліції. Вилучені боєприпаси та ніж направили на експертизу.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube
Також минулої доби поліцейські Харкова затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві брата, та задокументували 3 факти незаконного обігу наркотиків.
На станції метро «Ім. О.С. Масельського» у вестибюлі наряд поліції виявив 37-річного харків’янина, який знаходився у розшуку за підробку документів та шахрайство з фінансовими ресурсами.
На додачу поліцейські склали 2 адміністративні матеріали щодо водіїв за керування транспортними засобами у стані сп’яніння.
ОСТАННІ НОВИНИ:
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 22 березня
- Погода у Харкові на сьогодні, 22 березня
- “Я людину сьогодні вбив”. Росіяни розстріляли автівку з подружжям у Харківській області (відео)
- Міські комунальники завершують ремонт в будинку після «прильоту» у Шевченківському районі (відео)
- Харківщина отримала нову партію медичного обладнання з Нюрнберга (фото)