У Куп’янську СБУ викрила керівницю ліцею, яка впроваджувала стандарти освіти рф

16.03.2023 11:12   -
У Куп’янську викрили керівницю ліцею, яка впроваджувала освіту рф

Під час окупації освітянка добровільно погодилась на співпрацю з окупантами та у червні минулого року отримала посаду «т. в. о. директора» Куп’янського ліцею №1. Про це повідомляють  Харьковские известия.

Встановлено, що жінка зайняла посаду замість діючого директора ліцею, який виїхав до Курська на підвищення кваліфікації, щоби надалі впроваджувати стандарти освіти рф вже на території всього Куп’янського району.

“Наприкінці червня колаборантка зайняла посаду «виконуючої обов’язки директора Куп’янського ліцею №1 Куп’янської міської ради Харківської області». Одразу після цього, вона повідомила викладачам та батькам учнів, що у новому навчальному році освітній процес у ліцеї буде здійснюватися російською мовою, за російською освітньою програмою та за підручниками видавництва рф”, – йдеться у повідомленні УСБУ в Харківській області.

Слідчі повідомили освітянці про підозру за ч. 3 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність у формі впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти) Кримінального кодексу України.

ОСТАННІ НОВИНИ: