У Козачій Лопані колаборант закликав людей вступати до окупаційної «Народної дружини» (фото)

19.06.2023 16:14   -
Новини Харкова: у Козачій Лопані чоловік закликав людей перейти на бік ворога

Слідством встановлено, що під час окупації смт Козача Лопань Харківського району місцевий мешканець активно допомогав російським загарбникам. Про це повідомляють Харьковские известия.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 32-річного чоловіка за фактом пособництва державі-агресору та за фактом придбання, зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 111-2, ч. 1 ст. 263 КК України).

Чоловік активно закликав місцевих мешканців вступати до «Народной дружины», маніпулюючи лояльним ставленням з боку російських військових та високою заробітною платою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Наприкінці серпня минулого року обвинувачений добровільно передав власний позашляховик представниками «отдела полиции пгт Козача Лопань».

Крім того, чоловік придбав сигнальний самозарядний пістолет, що перероблений саморобним способом із зміною його початкового призначення та придатний до проведення пострілів металевими метальними снарядами. Під час обшуку зброю було вилучено. Також у чоловіка було виявлено близько 22 тисяч доларів США та російські рублі.

На початку лютого цього року правоохоронці затримали пособника окупантів в порядку ст. 208 КПК України.

Обвинувачений перебуває під вартою. Справу розглядатимуть у Дергачівському районному суді Харківської області.

ОСТАННІ НОВИНИ